Όλα τα Προϊόντα
-
Σκανάριος οδοντιατρικού ελέγχου βαρέων φορτηγών
-
Forklift διαγνωστικά εργαλεία
-
Βαρύ δασμού φορτηγό διαγνωστικών Scanner
-
Εργαλείο σάρωσης μετάδοσης
-
Προγραμματιστής ECU αυτοκινήτου
-
Εναρμόνιση ECU
-
Εργαλείο διάγνωσης Mercedes Benz Star
-
Διαγνωστικός σαρωτής εξοπλισμού εκσκαφής
-
Διαγνωστικό εργαλείο Vocom
-
Εκτόξευση X431 βαρέος φορτηγό διαγνωστικό σαρωτή
-
CGDI Κλειδί Προγραμματιστή
-
Autel Maxisys Διαγνωστικός σαρωτής
-
Διαγνωστικός σαρωτής αυτοκινήτων
-
Εργαλείο διάγνωσης φορτηγών
-
Γεωργικά διαγνωστικά εργαλεία
-
Μηχανή κοπής κλειδιών Xhorse
-
Προγραμματιστής κλειδιού Obdstar
-
διαγνωστικό εργαλείο μοτοσικλετών
-
Jim.MΆριστη ναυτιλία. η πολύ γρήγορη απάντηση στον πωλητή ερωτήσεων AAA+++++ θα κάνει επιχειρήσεις με πάλι. -
Giovanni S.Έξοχο venditore, affidabile, veloce sulla tutto insomma spedizione ..... εντάξει: -) -
Rayner ΛΣας ευχαριστούμε. Είμαι πολύ ευχαριστημένος από το προϊόν. Όλα έφθασαν στον άριστο όρο.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sara,Coco,Shirley,Eno, Vicky
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613684920569
whatsapp :
+8613684920569
5WK96717B αισθητήρας 22219283 οξυγόνου αζώτου για το NOX της
| Εξάρτημα:: | Για τη |
|---|---|
| Τύπος:: | Τύπος θέρμανσης |
| Τάση:: | 24V |
Πλαστικό άζωτο Oxgen Senor 22219281 5WK96718B για το NOX της
| Όνομα τύπων:: | Αισθητήρας NOX |
|---|---|
| COEM ΑΡΙΘ.:: | 5WK96718B |
| Τάση:: | 24V |
24V αισθητήρας οξυγόνου αζώτου για τη A2c959942BD-01 5WK96760A
| Ισχύστε για: | για τη |
|---|---|
| COEM ΑΡΙΘ.:: | 5WK96760A |
| τύπος:: | Τύπος θέρμανσης |
Αισθητήρας οξυγόνου αζώτου A2C97450700-01 5WK96761 για το NOX της
| Τύπος:: | Τύπος θέρμανσης |
|---|---|
| Ευαισθησία:: | 200mV/mm |
| Αριθμός ανταλλαγής:: | 5WK96761,4359309 |
Αισθητήρας οξειδίων αζώτου A2C95994900-01 5WK96764B για το NOX της
| Ισχύστε για: | για τη |
|---|---|
| Τύπος:: | Τύπος θέρμανσης |
| Μέτρηση της σειράς:: | 5WK96764B |
Αισθητήρας οξυγόνου αζώτου 2011648 5WK96619D για το NOX Senor DAF
| Τύπος αισθητήρων:: | Holzer |
|---|---|
| Εξάρτημα:: | για DAF |
| τύπος:: | Τύπος θέρμανσης |
Αισθητήρας 2011649 5WK96628C οξειδίων αζώτου μετάλλων για το NOX DAF
| Πρότυπος αριθμός:: | 5WK96628C |
|---|---|
| για: | NOX Senor DAF |
| Χρήση:: | Αισθητήρας αερίου |
αισθητήρας οξυγόνου αζώτου 89463-E0013 5WK96667C για το NOX Senor HINO
| ισχύστε για: | για HINO |
|---|---|
| Τύπος:: | Τύπος θέρμανσης |
| Τάση:: | 24V |
Αισθητήρας οξειδίων αζώτου 2296799 5WK96612F για το NOX Senor SCANIA
| Ισχύστε για: | για τη Scania |
|---|---|
| Τύπος:: | Τύπος θέρμανσης |
| Τύπος αισθητήρων:: | Πιεζοηλεκτρικός |
Πιεζοηλεκτρικός αισθητήρας 2894939 5WK96674A οξειδίων αζώτου
| Το αυτοκίνητο κάνει:: | Φορτηγό |
|---|---|
| OE ΑΡΙΘ.:: | 5WK9 6674A 2894939. |
| Τύπος αισθητήρων:: | πιεζοηλεκτρικός |

