Όλα τα Προϊόντα
-
Σκανάριος οδοντιατρικού ελέγχου βαρέων φορτηγών
-
Forklift διαγνωστικά εργαλεία
-
Βαρύ δασμού φορτηγό διαγνωστικών Scanner
-
Εργαλείο σάρωσης μετάδοσης
-
Προγραμματιστής ECU αυτοκινήτου
-
Εναρμόνιση ECU
-
Εργαλείο διάγνωσης Mercedes Benz Star
-
Διαγνωστικός σαρωτής εξοπλισμού εκσκαφής
-
Διαγνωστικό εργαλείο Vocom
-
Εκτόξευση X431 βαρέος φορτηγό διαγνωστικό σαρωτή
-
CGDI Κλειδί Προγραμματιστή
-
Autel Maxisys Διαγνωστικός σαρωτής
-
Διαγνωστικός σαρωτής αυτοκινήτων
-
Εργαλείο διάγνωσης φορτηγών
-
Γεωργικά διαγνωστικά εργαλεία
-
Μηχανή κοπής κλειδιών Xhorse
-
Προγραμματιστής κλειδιού Obdstar
-
διαγνωστικό εργαλείο μοτοσικλετών
-
Jim.MΆριστη ναυτιλία. η πολύ γρήγορη απάντηση στον πωλητή ερωτήσεων AAA+++++ θα κάνει επιχειρήσεις με πάλι. -
Giovanni S.Έξοχο venditore, affidabile, veloce sulla tutto insomma spedizione ..... εντάξει: -) -
Rayner ΛΣας ευχαριστούμε. Είμαι πολύ ευχαριστημένος από το προϊόν. Όλα έφθασαν στον άριστο όρο.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sara,Coco,Shirley,Eno, Vicky
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613684920569
whatsapp :
+8613684920569
Xtruck Y006 για καθολική ανίχνευση φορτηγών
| Όνομα: | Xtruck Y006 |
|---|---|
| Κλειδί: | Η καθολική ουρία οξυγόνου αζώτου NOX ανίχνευσης φορτηγών |
| κλειδί1: | Δοκιμή για ακριβή αναζήτηση κόμβου CAN |
Πολυ-Μάρκες Xtruck Y009 HDD Universal Διαγνωστικό εργαλείο
| Όνομα: | Πολλαπλές μάρκες Xtruck Y009 |
|---|---|
| brand name: | Xtruck Y009 HDD Universal Diagnostic tool |
| Συμπεριλαμβάνω: | xtruck Y 009 + δισκίο FZ G1 |
Xtruck Y007 Δοκιμαστικός αισθητήρας προόδου πίεσης 6.5/2.2 Διαγνωστικό εργαλείο αντλίας ουρίας
| Ονομασία: | xtruck Y007 |
|---|---|
| Κλειδί: | Η καθολική ουρία οξυγόνου αζώτου NOX ανίχνευσης φορτηγών |
| κλειδί1: | Δοκιμή για ακριβή αναζήτηση κόμβου CAN |
Πολυ εμπορικών σημάτων Xtruck HDD Y009 diesel μηχανών όχημα Scanner+FZ- διαγνωστικών εργαλείων αναγνωστών OBD κώδικα διαγνωστικών εργαλείων αυτόματο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | στο απόθεμα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Υποστήριξη φορτηγού για Cum-Mins vocom Xtruck X003 plus Διαβάστε κωδικούς κωδικούς ρύθμισης (DPF) βαρύ εργαλείο διάγνωσης + φορητό υπολογιστή CF53
| Μέθοδος σύνδεσης: | Bluetooth, USB |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου: | Xtruck X003 συν |
| Κανόνας σειριακού αριθμού: | 0Q |
Πολυγλωσσικό εργαλείο διάγνωσης κώδικα σφάλματος Xtruck X003 Plus Wireless Bluetooth Connection Data Reading And Flashing
| Μέθοδος σύνδεσης: | Bluetooth, USB |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου: | Xtruck X003 συν |
| Κανόνας σειριακού αριθμού: | 0Q |
Ford UCDS Pro+ Ford UCDSYS με το πλήρες λογισμικό αδειών UCDS V1.26.008 με 35 σημεία
| Ονομασία: | Xtruck X003 |
|---|---|
| Ετικέτα: | για την Scania |
| Κλειδί: | για φορτηγό scania, διαγνωστικό σαρωτή |
Xtruck X005 plus Έξυπνη Διάγνωση ECU Γρήγορο Φλας υποστήριξη διάγνωσης για SHA-CMAN, SINOTRUCK, DongFeng, FAWDE, Weichai με Tablet
| Μέθοδος σύνδεσης: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου: | Xtruck X005 συν |
| Ποιότητα: | Ανώτερος |
Xtruck X005 plus Έξυπνη Διάγνωση ECU Γρήγορο Φλας Επεξεργασία μετά τη διάγνωση σύστημα τύπου οχήματος υποστήριξη SHACMAN, SINOTRU
| Μέθοδος σύνδεσης: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου: | Xtruck X005 συν |
| Ποιότητα: | Ανώτερος |
Xtruck X005 Σαρωτής Diesel βαρέως τύπου ECU Flash DPF Regen Πλήρης διάγνωση συστήματος για SHACMAN SINOTRUK Κινέζικα φορτηγά
| Μέθοδος σύνδεσης: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου: | Xtruck x005 |
| Ποιότητα: | Ανώτερος |

