Όλα τα Προϊόντα
-
Σκανάριος οδοντιατρικού ελέγχου βαρέων φορτηγών
-
Forklift διαγνωστικά εργαλεία
-
Βαρύ δασμού φορτηγό διαγνωστικών Scanner
-
Εργαλείο σάρωσης μετάδοσης
-
Προγραμματιστής ECU αυτοκινήτου
-
Εναρμόνιση ECU
-
Εργαλείο διάγνωσης Mercedes Benz Star
-
Διαγνωστικός σαρωτής εξοπλισμού εκσκαφής
-
Διαγνωστικό εργαλείο Vocom
-
Εκτόξευση X431 βαρέος φορτηγό διαγνωστικό σαρωτή
-
CGDI Κλειδί Προγραμματιστή
-
Autel Maxisys Διαγνωστικός σαρωτής
-
Διαγνωστικός σαρωτής αυτοκινήτων
-
Εργαλείο διάγνωσης φορτηγών
-
Γεωργικά διαγνωστικά εργαλεία
-
Μηχανή κοπής κλειδιών Xhorse
-
Προγραμματιστής κλειδιού Obdstar
-
διαγνωστικό εργαλείο μοτοσικλετών
-
Jim.MΆριστη ναυτιλία. η πολύ γρήγορη απάντηση στον πωλητή ερωτήσεων AAA+++++ θα κάνει επιχειρήσεις με πάλι. -
Giovanni S.Έξοχο venditore, affidabile, veloce sulla tutto insomma spedizione ..... εντάξει: -) -
Rayner ΛΣας ευχαριστούμε. Είμαι πολύ ευχαριστημένος από το προϊόν. Όλα έφθασαν στον άριστο όρο.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sara,Coco,Shirley,Eno, Vicky
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613684920569
whatsapp :
+8613684920569
λέξεις-κλειδιά [ diagnostic tools for trucks ] αγώνας 1941 προϊόντα.
Διαγνωστικός σαρωτής OBD2 φορτηγού Xtruck X005, αναλυτής κινητήρα, αναγνώστης κωδικών βλαβών για FAWDE, SHACMAN, SINOTRUK, DONGFENG με εφαρμογή για κινητά
| Μέθοδος σύνδεσης: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου: | Xtruck x005 |
| Υποστηριζόμενα διαγνωστικά συστήματα: | Για Fawde, Shacman, Sinotruk, Dongfeng κ.λπ. |
XTRUCK Y09 Επαγγελματικός σαρωτής OBD2 και αναγνώστης κώδικα διάγνωσης για όλα τα αυτοκίνητα πρωτόκολλου OBDII Από το 1996 με συμβατότητα Nissan Consult-3 Plus
| Εγγύηση: | Εγγύηση κατασκευαστή 1 έτους |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Nissan Consult-3 Plus |
| Εφαρμόσιμα μοντέλα: | Όλα τα αυτοκίνητα |
LIEBHERR ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗ ΕΞΑΡΤΗΣΗ με το διαγνωστικό λογισμικό Liebherr lap-top T420 με το διαγνωστικό καλώδιο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μια ημέρα wark |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
9W διαγνωστικός ανιχνευτής έναρξης, CReader 7001 αυτοκίνητος αναγνώστης κώδικα με την υπηρεσία αναστοιχειοθέτησης πετρελαίου
| Μάρκα: | LAUNCH |
|---|---|
| έκδοση λογισμικού: | το πιό πρόσφατο verison |
| Δύναμη: | 9W |
Xtruck X005 συν έξυπνη διάγνωση ECU Quick Flashing μετα επεξεργασία διάγνωση τύπου συστήματος οχήματος υποστήριξη SHACMAN,
| Μέθοδος σύνδεσης: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου: | Xtruck X005 συν |
| Ποιότητα: | Ανώτερος |
Xtruck X005 συν έξυπνη διάγνωση ECU γρήγορη αναμνηστική μεταεπεξεργασία διάγνωση σύστημα τύπου οχήματος + CF C2 laptop
| Μέθοδος σύνδεσης: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου: | Xtruck X005 συν |
| Ποιότητα: | Ανώτερος |
Αρχική συσκευή διάγνωσης και προγραμματισμού MAN CATS 3 με έξυπνη κάρτα
| Έκδοση λογισμικού: | για το MAN T427 |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου: | για το MAN T427 |
| Εφαρμοσμένη έκδοση: | για το MAN T427 |
Αρχικό Εργαλείο Προγραμματισμού ECU και TCU Alientech KESS3 με DynoDrive Ενεργοποιημένο Μέσω OBD / Bench και Boot Model Αναβαθμισμένο Καλωδιακό Σύνολο
| Ιδιότητα 1: | Δοκιμαστική μονάδα OBD/Κατηγορία/Αναρμόνιση εκκίνησης |
|---|---|
| Ιδιότητα 2: | Αναβαθμισμένος από Δούλος σε Αφέντη |
| Τεχνη 3: | Χρησιμοποιεί Alientech Suite |
Xtruck X005 plus Έξυπνη Διάγνωση ECU Γρήγορο Φλας Επεξεργασία μετά τη διάγνωση σύστημα τύπου οχήματος υποστήριξη SHACMAN, SINOTRU
| Μέθοδος σύνδεσης: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου: | Xtruck X005 συν |
| Ποιότητα: | Ανώτερος |
Xtruck Y09 Διαγνωστικό Συσκευή OBD2 για Αυτοκίνητα 1996+ με 1 Έτος Εγγύηση
| Εγγύηση: | Εγγύηση κατασκευαστή 1 έτους |
|---|---|
| Εφαρμόσιμα μοντέλα: | Όλα τα αυτοκίνητα |
| Ενημερώσεις: | Ενημερώσεις δωρεάν λογισμικού για 1 έτος |

