Όλα τα Προϊόντα
-
Σκανάριος οδοντιατρικού ελέγχου βαρέων φορτηγών
-
Forklift διαγνωστικά εργαλεία
-
Βαρύ δασμού φορτηγό διαγνωστικών Scanner
-
Εργαλείο σάρωσης μετάδοσης
-
Προγραμματιστής ECU αυτοκινήτου
-
Εναρμόνιση ECU
-
Εργαλείο διάγνωσης Mercedes Benz Star
-
Διαγνωστικός σαρωτής εξοπλισμού εκσκαφής
-
Διαγνωστικό εργαλείο Vocom
-
Εκτόξευση X431 βαρέος φορτηγό διαγνωστικό σαρωτή
-
CGDI Κλειδί Προγραμματιστή
-
Autel Maxisys Διαγνωστικός σαρωτής
-
Διαγνωστικός σαρωτής αυτοκινήτων
-
Εργαλείο διάγνωσης φορτηγών
-
Γεωργικά διαγνωστικά εργαλεία
-
Μηχανή κοπής κλειδιών Xhorse
-
Προγραμματιστής κλειδιού Obdstar
-
διαγνωστικό εργαλείο μοτοσικλετών
-
Jim.MΆριστη ναυτιλία. η πολύ γρήγορη απάντηση στον πωλητή ερωτήσεων AAA+++++ θα κάνει επιχειρήσεις με πάλι. -
Giovanni S.Έξοχο venditore, affidabile, veloce sulla tutto insomma spedizione ..... εντάξει: -) -
Rayner ΛΣας ευχαριστούμε. Είμαι πολύ ευχαριστημένος από το προϊόν. Όλα έφθασαν στον άριστο όρο.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sara,Coco,Shirley,Eno, Vicky
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613684920569
whatsapp :
+8613684920569
λέξεις-κλειδιά [ car diagnostic cables ] αγώνας 1449 προϊόντα.
Xtruck X005 Plus Bluetooth 5.1 φορτηγό σαρωτής για FAWDE SHACMAN
| Μέθοδος σύνδεσης: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου: | Xtruck X005 συν |
| Ποιότητα: | Ανώτερος |
Xtruck M1 Motorcycle OBD2 Scanner with 30+ Reset Services Wi-Fi Online Update and ABS System Test & Bleed for Honda Yamaha Kawasaki Suzuki
| Μοντέλο: | Xtruck M1 |
|---|---|
| Λειτουργία 1: | Κωδικοί σφάλματος ανάγνωσης/διαγραφής |
| Λειτουργία 2: | Ζωντανά δεδομένα |
Επαγγελματικός σαρωτής μοτοσικλέτας Xtruck M1 με 30+ υπηρεσίες επαναφοράς Ε/Ε ετοιμότητας και διάγνωσης συστήματος κινητήρα
| Μοντέλο: | Xtruck M1 |
|---|---|
| Λειτουργία 1: | Κωδικοί σφάλματος ανάγνωσης/διαγραφής |
| Λειτουργία 2: | Ζωντανά δεδομένα |
Xtruck M1 Επαγγελματικός Σαρωτής Μοτοσυκλετών με Ένδειξη Ετοιμότητας I/M, Οδηγίες Αντιμετώπισης Προβλημάτων και 120+ Ειδικές Λειτουργίες
| Μοντέλο: | Xtruck M1 |
|---|---|
| Λειτουργία 1: | Κωδικοί σφάλματος ανάγνωσης/διαγραφής |
| Λειτουργία 2: | Ζωντανά δεδομένα |
Xtruck X005 Plus βαρέος φορτηγός OBD σαρωτής με δοκιμή αναγέννησης DPF και 8 τρόπους δοκιμής OBDII για FAWDE και SINOTRUK
| Όνομα μοντέλου: | Xtruck X005 συν |
|---|---|
| Ποιότητα: | Ανώτερος |
| Υποστηριζόμενα διαγνωστικά συστήματα: | Για Fawde, Shacman, Sinotruk, Dongfeng κ.λπ. |
Autel Maxivideo MV208 ψηφιακό Videoscope με Imager διαμέτρων 5.5mm την επικεφαλής κάμερα επιθεώρησης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | σε χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T, γραμμάριο χρημάτων |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Σε Απόθεμα |
Αυτόματα βασικά πρότυπα υποστηρίξεων προγραμματιστών forMazda OBDSTAR H100 forFord όπως F250 F350
| Βάρος: | 0.1kg |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σε Απόθεμα |
| Χρόνος παράδοσης: | μια ημέρα εργασίας |
CVag Ι Γ OBDSTAR H110 για την υποστήριξη NEC 24C64 εργαλείων της cVag IMMO χλμ MQB και cVag 4ο 5ο IMMO
| Βάρος: | 0.9kg |
|---|---|
| συσκευασία: | 33cm*23.5cm*8cm |
| CPU: | Φλοιός μ3 |
Αρχικό εργαλείο προγραμματισμού ECU και TCU Alientech KESS V3 KESS3 Master Version με ενεργοποίηση πρωτοκόλλου Car Bench-Boot LCV, OBD Bench και Boot mode
| Αναπροσαρμογή: | Μετά από 2 χρόνια, αγοράστε την υπηρεσία ενημέρωσης. |
|---|---|
| Εγγύηση: | Ένα χρόνο |
| Χρόνος παράδοσης: | μία εργάσιμη ημέρα |
Αρχικό Alientech KESS V3 KESS3 Master Version ECU και TCU Εργαλείο Προγραμματισμού με Ενεργοποίηση Πρωτοκόλλου LCV
| Χαρακτηριστικό1: | Υποστήριξη πολλών γλωσσών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό 2: | Ανανεωμένη αρχιτεκτονική |
| Χαρακτηριστικό3: | ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ |

